Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Web Sitemiz Yenilendi

23.11.2018

Bizi ve hizmetlerimizi daha yakından tanıyabileceğiniz, hakkımızda daha hızlı ve daha kolay bilgi alabileceğiniz yeni web sitemizle karşınızdayız. Responsive site yapısı ile kolay kullanım imkanı sağlayan, modern arayüz tasarımı ile yeniliğin dinamizmini yansıtan web sitemizi, hizmetinize sunmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

Diğer Haberler
Üretim
  • PLASTİK İPLİK HATTI
    Pidok Plastik, müşteriye en kısa sürede en kaliteli ve rekabetçi hizmeti sağlamak için Extruder Makinesi, İplik Hatları, Dokuma Tezgâhları ve Plastik Konfeksiyon Üretim Hattında makine teknolojilerinde sektörünün lider markalarını tercih etmektedir.
  • PLASTİK DOKUMA HATTI
    Kalite standartlarında üretilen ve onaylanan iplikler, müşteri tarafından talep edilen mamul ölçülerinde uygun hale getirilmiş olan dokuma tezgâhlarında işleme alınarak, en kısa sürede dokunmasını sağlanır.
  • PLASTİK KONFEKSİYON HATTI
    Konfeksiyon sürecinde ve süreç sonucunda mamullerden alınan numunelerde yapılan kalite kontrol testleri, müşteriye sevk öncesi nihai testler olması açısından son derece önem arz etmektedir.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam