Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

PİDOK Genç Mühendislerini Arıyor!

01.04.2021

Genç ve yeni mezun Mühendisleri, üretim Mühendisi'ne dönüştürmeyi hedefleyerek "Mühendis Yetiştirme Programı" başlattık.

Üniversitelerin Makine, Kimya ve Endüstri Mühendislik fakültelerinden mezun öğrenmeye açık üretimde aktif rol alacak genç mühendislerimizi arıyoruz.

Başvuru için kariyer sayfamıza uğramayı unutmayın!

Diğer Haberler
Üretim
  • PLASTİK İPLİK HATTI
    Pidok Plastik, müşteriye en kısa sürede en kaliteli ve rekabetçi hizmeti sağlamak için Extruder Makinesi, İplik Hatları, Dokuma Tezgâhları ve Plastik Konfeksiyon Üretim Hattında makine teknolojilerinde sektörünün lider markalarını tercih etmektedir.
  • PLASTİK DOKUMA HATTI
    Kalite standartlarında üretilen ve onaylanan iplikler, müşteri tarafından talep edilen mamul ölçülerinde uygun hale getirilmiş olan dokuma tezgâhlarında işleme alınarak, en kısa sürede dokunmasını sağlanır.
  • PLASTİK KONFEKSİYON HATTI
    Konfeksiyon sürecinde ve süreç sonucunda mamullerden alınan numunelerde yapılan kalite kontrol testleri, müşteriye sevk öncesi nihai testler olması açısından son derece önem arz etmektedir.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et