Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Hakkımızda

1972 yılında firma ortaklarının plastik sektöründeki faaliyetleriyle başlayan firma tarihçemiz, 1987 yılından itibaren Pidok Plastik San. Tic. A.Ş. adı ile Türkiye’nin önde gelen plastik ambalaj, endüstriyel tekstil ve tarım ipi entegre tesisi olarak plastik sektöründe başarıyla hizmet vermektedir. O tarihten itibaren firmamız ulusal ve uluslar arası plastik çuval sektöründe kısaca ‘’PİDOK PLASTİK’’ olarak adlandırılmaktadır.

Bugün,

Pidok Plastik; Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde, 1998 yılından itibaren, 73. 000 m² açık alan üzeri 24. 000 m²´lik kapalı alanda son teknoloji ürünü makineler ve ortalama 300 nitelikli çalışanı ile şirket tesislerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Pidok Plastik; Üretim merkezinde Polipropilen (PP) ve Polietilen (PE) mamuller işlenmektedir. İşletmemizdeki tesislerimizde yeni teknoloji ile birlikte her renk, ebat ve gramaja uygun olarak Tarımsal Ambalaj, Tarımsal Tekstil, Endüstriyel Ambalaj ve Endüstriyel Tekstil ürünleri yapılabilmektedir.

Pidok Plastik; Müşterilerine sunduğu farklı hizmet anlayışı, yüksek kaliteli, yenilikçi ürün kompozisyonu, müşteri odaklı, hızlı ve birebir servis, etkin ve tatminkâr fiyat politikaları ile yapılandırılmış Pazarlama&Satış ağı ve Pazar Konumlanması ile teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri kullanmaktadır. Sonuç olarak Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Ortadoğu ülke pazarlarının ihtiyaç taleplerini karşılamaktadır.

Pidok Plastik; Yeni yüzyılda küreselleşme ile yeni bir boyut kazanarak değişen tüketici anlayışını ve yüksek rekabet koşullarında yeniden şekillen müşteri davranışlarını gözlemleyerek, müşteri ihtiyacını sistemli ve doğru karşılamak amacı ile ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi kapsamında toplam kalite yönetim anlayışını kendisine ilke edinmiştir.

Pidok Plastik; Sektöründe lider firmalardan biri olma başarısını; Nitelikli insan kaynakları gücü, iç ve dış pazarlardaki satış ağı, ürün kalitesi, en son teknoloji üretim ve bilgi sistemleri yatırımları ve finansal yapıdaki gücüne borçludur.

Sürdürülebilir hizmet anlayışımız ile beklentilerinize ve taleplerinize süratle cevap verebileceğimize inanıyoruz.

Ürünlerimizdeki çeşitlilik ve 300 farklı renk, ebat çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Üretim
 • PLASTİK İPLİK HATTI
  Pidok Plastik, müşteriye en kısa sürede en kaliteli ve rekabetçi hizmeti sağlamak için Extruder Makinesi, İplik Hatları, Dokuma Tezgâhları ve Plastik Konfeksiyon Üretim Hattında makine teknolojilerinde sektörünün lider markalarını tercih etmektedir.
 • PLASTİK DOKUMA HATTI
  Kalite standartlarında üretilen ve onaylanan iplikler, müşteri tarafından talep edilen mamul ölçülerinde uygun hale getirilmiş olan dokuma tezgâhlarında işleme alınarak, en kısa sürede dokunmasını sağlanır.
 • PLASTİK KONFEKSİYON HATTI
  Konfeksiyon sürecinde ve süreç sonucunda mamullerden alınan numunelerde yapılan kalite kontrol testleri, müşteriye sevk öncesi nihai testler olması açısından son derece önem arz etmektedir.
Markalar
 • Sun Soft
 • Nadas
 • XBLOCK
 • DOUBLE FACE
 • PDKEX
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam